klockZabezpieczenia

1-klock-2017-008

 

 

 

 

 

 wkładki cylindryczne

 wkładki z gałką

 wkładki zaślepione

 pół-wkładki

 cylindry okrągłe 25

 cylindry okrągłe 29

 cylindry specjalne (Oval, Duński, Skandynawski, Stacyjka, Snowman, inne)

kłodki

 na zamówienie

 cylindry do klock®Mailbox

 


  Szukasz nietypowego cylindra lub wkładki to prosimy o kontakt z klockSerwis tutaj…

 

Zapytaj o.

wyślij wiadomość…

 
Dla organizacji kluczy w systemie lub grupie systemów , sugeruje się jak najbardziej funkcjonalne rozwiązanie i planowanie w układy grup kluczy biorąc pod uwagę dalsze ich zmiany na przyszłość. Porządek w systemie przy użytkowaniu idzie w parze z jego wydajnością więc organizacja systemu powinna być planowana lub wykonana rzetelnie oraz mając na uwadze jego strukturę stanowiącą spójną całość.
 

Rozwiązania.

W zależności od potrzeb oferowane produkty posiadają szeroki wachlarz rozwiązań, idących za tym klasami bezpieczeństwa, patentami, certyfikatami oraz wzorami zastrzeżonymi. Technologiczne rozwiązania dają możliwość wykorzystania ich w różnych hierarchiach dostępności, wielkościach oraz typach skomplikowania.
 

Przykład.

Ludzie potrzebują ochrony. To poczucie u nich jest bardzo głębokie. Komfortem jest to, że czujemy się pewnie i bezpiecznie we własnych czterech ścianach. Jeśli jesteś z dala od swojego domu np. w pracy przez cały dzień lub na wyjeździe wakacyjnym, dobrze jest mieć w świadomości, że Twój dom jest odpowiednio chroniony. Zastosowane różnego rodzaju zabezpieczeń, ma za zadanie zatrzymać "nieproszonych gości". Włamywaczy nie tylko kuszą wille i domy jednorodzinne, ale także budynki wielomieszkaniowe.
 
 

 

 

tak-klock-zabezpieczenia-system-klucza-001-2017

Przewidywanie.

Wysoce ważnym zagadnieniem  w budowie, rzeczowej realizacji oraz użytkowaniu na przyszłość Systemu Klucza Master jest produkt bazowy. Trwałość oraz precyzja wytworzonych z pełną dokładnością podzespołów elementów zamknięć systemowych powoduje niezawodność przy różnorodnym użytkowaniu niezależnie od ilości funkcjonujących kluczy w systemie. To daje w wielu projektach, obsłudze oraz w trakcie jego użytkowania pewność, że produkt na bazie którego tworzone są wykonywane kompleksowe rozwiązania z dziedziny Systemów Klucza jest pewny, niezawodny oraz wydajny. 

tak-klock-zabezpieczenia-system-klucza-001-2017

Wszystko jako spójna całość.

Porządek w systemie przy użytkowaniu idzie w parze z jego wydajnością więc organizacja systemu powinna być planowana lub wykonana rzetelnie oraz mając na uwadze jego strukturę stanowiącą spójną całość. Odpowiednio dobrany produkt do intensywności funkcjonowania oraz stopnia bezpieczeństwa jest w stanie zapewnić wygodę, funkcjonalność, niezawodność w połączeniu z wysokim bezpieczeństwem.
 
Dla organizacji kluczy w systemie lub grupie systemów, sugeruje się jak najbardziej funkcjonalne rozwiązanie i planowanie w układy grup kluczy biorąc pod uwagę dalsze ich zmiany na przyszłość.

 

 

 


Wykonaliśmy         Prawa autorskie         klockSerwis         Bezpieczeństwo         Pobierz         kLogin

klock® Mailbox    |    klock® Symbo     |    klock® Klamko     |     Help     |     bannCONCEPT     |     zabezpieczamy.com

info@klock.pl   |   Polityka Prywatności   |    © klock 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.